Assmann WSW Components A-TB750-VI18H
Part No.:
A-TB750-VI18H
Datasheet:
A-TB750-VI18H.pdf
Description:
TERM BLK 18P SIDE ENT 7.5MM PCB
Product details
1. How to order A-TB750-VI18H on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the A-TB750-VI18H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A-TB750-VI18H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB750-VI18H.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series A-TB750 A-TB750 A-TB750 A-TB750 A-TB750
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.295" (7.50mm) 0.295" (7.50mm) 0.295" (7.50mm) 0.295" (7.50mm) 0.295" (7.50mm)
Current 16 A 16 A 16 A 16 A 16 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V