A-TB750-TR09H.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB750-TR09H.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A-TB750 | A-TB750 | A-TB750 | A-TB750 | A-TB750 |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Green | Green | Green | Green | Green |
| Pitch | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) | 0.295" (7.50mm) |
| Current | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |