Assmann WSW Components A-TB508-VJ14V
Part No.:
A-TB508-VJ14V
Datasheet:
A-TB508-VJ14V.pdf
Description:
TERM BLK 14P TOP ENT 5.08MM PCB
Product details
1. How to order A-TB508-VJ14V on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the A-TB508-VJ14V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A-TB508-VJ14V?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB508-VJ14V.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series A-TB508 A-TB508 A-TB508 A-TB508 A-TB508
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm)
Current 20 A 20 A 20 A 20 A 20 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V