A-TB508-T217SB.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A-TB508 | A-TB508 | A-TB508 | A-TB508 | A-TB508 |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Green | Green | Green | Green | Green |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |