Assmann WSW Components A-TB500-TR11H
Part No.:
A-TB500-TR11H
Datasheet:
A-TB500-TR11H.pdf
Description:
TERM BLK 11P SIDE ENTRY 5MM PCB
Product details
1. How to order A-TB500-TR11H on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the A-TB500-TR11H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A-TB500-TR11H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB500-TR11H.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series A-TB500 A-TB500 A-TB500 A-TB500 A-TB500
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm)
Current 20 A 20 A 20 A 20 A 20 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V