A-TB500-TB23.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB500-TB23.
| Color | Blue | Blue | Blue | Blue | Blue |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Current | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| Voltage | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |