Assmann WSW Components A-TB500-HX23H
Part No.:
A-TB500-HX23H
Datasheet:
A-TB500-HX23H.pdf
Description:
TERM BLK 23P SIDE ENTRY 5MM PCB
Product details
1. How to order A-TB500-HX23H on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the A-TB500-HX23H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A-TB500-HX23H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB500-HX23H.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series A-TB500 A-TB500 A-TB500 A-TB500 A-TB500
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Gray Gray Gray Gray Gray
Pitch 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm)
Current 6 A 6 A 6 A 6 A 6 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V