A-TB500-HG23.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB500-HG23.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A-TB500 | A-TB500 | A-TB500 | A-TB500 | A-TB500 |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Gray | Gray | Gray | Gray | Gray |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Current | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A | 15 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |