A-TB350-TF20.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A-TB350-TF20.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A-TB350 | A-TB350 | A-TB350 | A-TB350 | A-TB350 |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) | 0.138" (3.50mm) |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |