AE428H9849.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE428H9849.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 428MHz (Cutoff) | 428MHz (Cutoff) | 428MHz (Cutoff) | 428MHz (Cutoff) | 428MHz (Cutoff) |
| Bandwidth | - | - | - | - | - |
| FilterType | High Pass | High Pass | High Pass | High Pass | High Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) | 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) | 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) | 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) | 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) |