ADP2370ACPZ-1.2-R7.pdf
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 3.2V | 3.2V | 3.2V | 3.2V | 3.2V |
| Voltage-Input(Max) | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 800mA | 800mA | 800mA | 800mA | 800mA |
| Frequency-Switching | 600kHz ~ 1.2MHz | 600kHz ~ 1.2MHz | 600kHz ~ 1.2MHz | 600kHz ~ 1.2MHz | 600kHz ~ 1.2MHz |