ELM083200.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELM083200.
| Image |  |
| Manufacturer | Amphenol PCD | Amphenol PCD | Amphenol PCD | Amphenol PCD | Amphenol PCD |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | ELM | ELM | ELM | ELM | ELM |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) | 0.200" (5.08mm) |
| Current | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |