Amphenol ICC (Commercial Products) L77SDA15S1ACH4R
Part No.:
L77SDA15S1ACH4R
Manufacturer:
Amphenol ICC (Commercial Products)
Category:
D-Sub Connectors
Package:
Datasheet:
L77SDA15S1ACH4R.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order L77SDA15S1ACH4R on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the L77SDA15S1ACH4R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L77SDA15S1ACH4R?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series SD SD SD SD SD
ProductStatus Active Active Active Active Active
ConnectorStyle D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub
NumberofPositions 15 15 15 15 15
NumberofRows 2 2 2 2 2
ShellSizeConnectorLayout 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A) 2 (DA, A)
ContactType Signal Signal Signal Signal Signal
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
ContactFinishThickness Flash Flash Flash Flash Flash
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 5A 5A 5A 5A 5A
BacksetSpacing 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm) 0.406 (10.30mm)