Amphenol Anytek YQ266150A000G
Part No.:
YQ266150A000G
Datasheet:
YQ266150A000G.pdf
Description:
TERM BLK 13P SIDE ENT 3.81MM PCB
Product details
1. How to order YQ266150A000G on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the YQ266150A000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of YQ266150A000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of YQ266150A000G.
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V