Amphenol Anytek YQ2061500000G
Part No.:
YQ2061500000G
Datasheet:
YQ2061500000G.pdf
Description:
TERM BLK 10P SIDE ENT 3.81MM PCB
Product details
1. How to order YQ2061500000G on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the YQ2061500000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of YQ2061500000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of YQ2061500000G.
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V