VM05A5530000G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VM05A5530000G.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | VM | VM | VM | VM | VM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofPositions | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| PositionsPerLevel | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| NumberofLevels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Pitch | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) |
| HeaderOrientation | - | - | - | - | - |
| PlugWireEntry | 180° | 180° | 180° | 180° | 180° |
| Current-IEC | - | - | - | - | - |
| Voltage-IEC | - | - | - | - | - |
| Current-UL | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A |
| Voltage-UL | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |