VL2213500000G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VL2213500000G.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | VL | VL | VL | VL | VL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofPositions | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 |
| PositionsPerLevel | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| NumberofLevels | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Pitch | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) | 0.138 (3.50mm) |
| HeaderOrientation | Vertical | Vertical | Vertical | Vertical | Vertical |
| PlugWireEntry | - | - | - | - | - |
| TerminationStyle | Solder | Solder | Solder | Solder | Solder |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Current-IEC | - | - | - | - | - |
| Voltage-IEC | - | - | - | - | - |
| Current-UL | 8 A | 8 A | 8 A | 8 A | 8 A |
| Voltage-UL | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |