Amphenol Anytek VI1721530000G
Part No.:
VI1721530000G
Manufacturer:
Amphenol Anytek
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
VI1721530000G.pdf
Description:
TERM BLK 17P TOP ENT 5.08MM PCB
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order VI1721530000G on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the VI1721530000G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VI1721530000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VI1721530000G.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Amphenol Anytek Amphenol Anytek Amphenol Anytek Amphenol Anytek Amphenol Anytek
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series VI VI VI VI VI
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm)
Current 16 A 16 A 16 A 16 A 16 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V