V90551530000G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V90551530000G.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | V9 | V9 | V9 | V9 | V9 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofPositions | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| PositionsPerLevel | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| NumberofLevels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Pitch | 0.200 (5.08mm) | 0.200 (5.08mm) | 0.200 (5.08mm) | 0.200 (5.08mm) | 0.200 (5.08mm) |
| HeaderOrientation | - | - | - | - | - |
| PlugWireEntry | - | - | - | - | - |
| MountingType | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail |
| Current-IEC | - | - | - | - | - |
| Voltage-IEC | - | - | - | - | - |
| Current-UL | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A |
| Voltage-UL | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |