TJ1431530000G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TJ1431530000G.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 01-381 | 01-381 | 01-381 | 01-381 | 01-381 |
| NumberofLevels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Pitch | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) |
| HeaderOrientation | - | - | - | - | - |
| PlugWireEntry | 180° | 180° | 180° | 180° | 180° |
| Current-IEC | - | - | - | - | - |
| Voltage-IEC | - | - | - | - | - |
| Current-UL | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |
| Voltage-UL | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |