H80400810000G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of H80400810000G.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | H8 | H8 | H8 | H8 | H8 |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Color | Gray | Gray | Gray | Gray | Gray |
| Pitch | 0.394" (10.00mm) | 0.394" (10.00mm) | 0.394" (10.00mm) | 0.394" (10.00mm) | 0.394" (10.00mm) |
| Current | 37 A | 37 A | 37 A | 37 A | 37 A |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |