| Image |  |
| Package/Case | Module | Module | Module | Module | Module |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | PIR6WB-1PS | PIR6WB-1PS | PIR6WB-1PS | PIR6WB-1PS | PIR6WB-1PS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail |
| OutputType | AC | AC | AC | AC | AC |
| Voltage-Input | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC |
| Voltage-Load | 12 V ~ 280 V | 12 V ~ 280 V | 12 V ~ 280 V | 12 V ~ 280 V | 12 V ~ 280 V |
| LoadCurrent | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |