Abracon LLC ASFLMPC-12.288MHZ-Z-T
Part No.:
ASFLMPC-12.288MHZ-Z-T
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ASFLMPC-12.288MHZ-Z-T.pdf
Description:
MEMS OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order ASFLMPC-12.288MHZ-Z-T on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the ASFLMPC-12.288MHZ-Z-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ASFLMPC-12.288MHZ-Z-T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 35mA 35mA 35mA 35mA 35mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)