Abracon LLC AIML-0805-220K-T
Part No.:
AIML-0805-220K-T
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
AIML-0805-220K-T.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD