API Delevan Inc. DC780R-333K
Part No.:
DC780R-333K
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
DC780R-333K.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 5.5A 29 MOHM TH