QS101XXHY220.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of QS101XXHY220.
| Image |  |
| Manufacturer | APEM Inc. | APEM Inc. | APEM Inc. | APEM Inc. | APEM Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | QS | QS | QS | QS | QS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow |
| LensColor | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow |
| LensTransparency | Diffused | Diffused | Diffused | Diffused | Diffused |
| Ratings | AC | AC | AC | AC | AC |
| Voltage | 220V | 220V | 220V | 220V | 220V |
| Current | 3mA | 3mA | 3mA | 3mA | 3mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) | 0.394 (10.00mm) |
| LensSize | 12.00mm Dia | 12.00mm Dia | 12.00mm Dia | 12.00mm Dia | 12.00mm Dia |