Q8F1BXXY12E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of Q8F1BXXY12E.
| Image |  |
| Manufacturer | APEM Inc. | APEM Inc. | APEM Inc. | APEM Inc. | APEM Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Q8 | Q8 | Q8 | Q8 | Q8 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow |
| LensColor | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow |
| LensTransparency | Diffused | Diffused | Diffused | Diffused | Diffused |
| Ratings | DC | DC | DC | DC | DC |
| Voltage | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Current | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.31 (7.87mm) | 0.31 (7.87mm) | 0.31 (7.87mm) | 0.31 (7.87mm) | 0.31 (7.87mm) |
| LensSize | 5mm, T-1 3/4 | 5mm, T-1 3/4 | 5mm, T-1 3/4 | 5mm, T-1 3/4 | 5mm, T-1 3/4 |